5 kwietnia 2015

Statystyki marca 2015

Proszę o wybaczenie w związku z opóźnioną publikacją statystyk. Pełnymi roboty rękami (z powodu świąt) ciężko stukać w klawisze :c

W marcu prosiłyśmy Was o udział w sondzie, której celem było określenie, jakiego typu postów oczekujecie od nas najbardziej (mowa o nowych pomysłach). Wyniki pokazały, iż najchętniej poczytalibyście recenzje blogów lub chcielibyście, byśmy coś Wam poleciły do czytania. Mamy już pewien pomysł, jak to zrealizować. Na drugim miejscu uplasowały się poradniki - to również postaramy się jak najprędzej nadrobić. Trzecie miejsce zajmują rankingi blogów. Ten pomysł zalega jeszcze na warsztacie, niemniej jednak na pewno weźmiemy go pod uwagę. Nad pozostałymi propozycjami również się pochylimy, o to nie musicie się martwić!

OGŁOSZENIE ODNOŚNIE ĆWICZENIA LITERACKIEGO
Ćwiczenie zostaje odwołane ze względu na brak zgłoszeń. Jesteśmy bardziej niż trochę zaskoczone, gdyż chęć udziału wyraziła duża liczba osób (większa niż ostatnio), a od ponad miesiąca nie otrzymałyśmy ani jednej pracy. Cóż, mówi się trudno. Wszystkie osoby nadal zainteresowane zabawą prosimy o zgłoszenie się pod tym postem. Prosimy dodatkowo o uwzględnienie w komentarzu, czy dana osoba otrzymała już temat. Wówczas zostanie ogłoszony drugi termin, tym razem już ostateczny (spokojnie, zadbamy o solidne zaplecze czasowe).

W marcu Nearyh opublikowała dwie recenzje oraz poradnik, ja zaś jedynie drugą część przeglądu animacji. W kwietniu obiecuję się poprawić!

Liczba wyświetleń ździebko zmalała, co jest trochę martwiące, gdyż możemy już odnotować tendencję spadkową (z różnicą w setkach). Wciąż staramy się uatrakcyjniać blog. Kwiecień pokaże, jakie to daje efekty. Cieszymy się jednak, że coraz chętniej komentujecie posty, które nie są dyskusjami :)STAN KATALOGU:

Dark: 4
Heroic: 1
High: 18
Low: 22
Urban: 4
Zbiory op. F.: 6
Antyutopia: 1
Cyberpunk: 2
Post-apo: 2
Space opera: 2
One shoty fantasy: 4 [blogi]
One shoty sci-fi: 2 [blogi]
Razem: 68 blogów

PLAN KWIETNIOWY

6 kwietnia (pon) - nowe posty
9 kwietnia (cz) - dyskusja
13 kwietnia (pon) - nowe posty
16 kwietnia (cz) - recenzja/poradnik Nearyh
20 kwietnia (pon) - nowe posty
23 kwietnia (cz) - recenzja/poradnik Nearyh
27 kwietnia (pon) - nowe posty

Jeżeli w dany poniedziałek nie będzie czego wywieszać, to zamiast nowych postów pojawi się niespodzianka.

2 komentarze:

  1. Przedkładam na wasze ręce samokrytykę. Po tym, jak rąbnęłam się w interpretacji i napisałam trochę inny tekst, nie miałam już samozaparcia, żeby pisać jeszcze raz. Gdybym wiedziała, że wszystkich wykruszyło, to bym się zmobilizowała, bo ogółem idea ćwiczeń strasznie mi się podoba i lubię je robić.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Może zaryzykuj z tym nieco odmiennym tekstem? Na bezrybiu... :D

      Usuń

Barmanki upominają, aby nie śmiecić (tj. nie zostawiać spamu), ponieważ ciągłe latanie z miotłą i mopem jest męczące.