2 marca 2015

Statystyki lutego 2015

Na początek chciałybyśmy poprosić Was o oddanie głosu w SONDZIE, która ma posłużyć rozwojowi Baru :)

Z góry przepraszamy również wszystkich naszych czytelników, którzy w najbliższych dniach mogą otrzymać reklamę Baru na swoich blogach. W naszym spisie widnieje prawie setka historii i ciężko jest nam spamiętać każdy tytuł. Dlatego prosimy o wyrozumiałość, gdyż reklama nam się przyda.

Przesunęłam podsumowanie miesiąca o jeden dzień, żeby dyskusja powisiała nieco dłużej, ale frekwencja drastycznie się nie zmieniła, niestety. Nie lubimy dyskusji filozoficznych? :c

Przybyło dziewięć blogów, w spisie znajdują się 82 historie.

Dark F. - 6
Heroic F. - 1
High F. - 23
Low F. - 25
Urban F. - 5
Zbiory op. F. - 8
Antyutopia - 3
Cyberpunk - 2
Post-apo - 2
Space-opera - 2
Horror - 1
One Shoty (łącznie) - 4 [blogi]
SF Hard, Steampunk i Utopia - 0

W lutym nowe posty zostały wywieszone aż cztery razy, czyli norma została wyrobiona, co tydzień coś się pojawiało. Łącznie zareklamowaliście osiem nowych rozdziałów. Nieźle, jest poprawa!

Pojawiły się również dwie dyskusje, drugie ćwiczenie literackie oraz pierwszy odcinek nowej serii - przeglądu animacji pełnometrażowych. Mniej niż w zeszłym miesiącu, choć wynikło to z faktu, iż ubyło nam kilka dni w kalendarzu.

Frekwencja była odrobinę mniejsza, ale nadal trzymamy poziom. Postaramy się jeszcze bardziej zachęcić Was, kochani, do odwiedzania Baru :) Największym zainteresowaniem cieszyło się ćwiczenie literackie (39 komentarzy, 172 wyświetlenia).


Ćwiczenie literackie, o którym mowa była wyżej, spodobało się szerokiemu gronu osób, lecz niestety jak na razie na pochwaleniu się skończyło, gdyż mimo licznych deklaracji do tej pory nie otrzymałyśmy ani jednej pracy. Oczywiście, termin 26 lutego nie był ściśle obowiązkowy, jednak musimy Was przestrzec, że im później wyślecie swoje prace, tym dłużej trzeba będzie czekać na wyniki (tak na logikę). Także na razie wstrzymujemy się z kontynuowaniem tematu ćwiczeń; do momentu, aż uzbiera się minimum pięć prac.

Na razie przystopujemy również z dyskusjami na rzecz innych tematów. Osobiście odnoszę wrażenie, że im częściej Wam je serwujemy, tym mniej macie ochotę brać w nich udział ;) Ze względu na... nudę po prostu. Postaramy się jeszcze bardziej zróżnicować barowe posty.


PLAN MARCOWY:

6 marca - recenzja (Nearyh)
9 marca - nowe posty
12 marca - recenzja (Heroina)
16 marca - nowe posty
19 marca - poradnik (Nearyh)
23 marca - nowe posty/dyskusja
26 marca - przegląd animacji cz.2 (Heroina)
30 marca - nowe posty

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Barmanki upominają, aby nie śmiecić (tj. nie zostawiać spamu), ponieważ ciągłe latanie z miotłą i mopem jest męczące.