1 lutego 2015

Statystyki stycznia 2015

Przyszedł czas na podsumowanie stycznia i nowo wprowadzonych zmian.
Po czystce zamkniętych i zawieszonych blogów zostały tylko 73 pozycje, w tym:

Dark F. - 4
Heroic F. - 1
High F. - 22
Low F. - 23
Urban F. - 5
Zbiory op. F. - 7
Antyutopia - 3
Cyberpunk - 2
Postapokalipsa - 2
Space Opera - 2
Horror - 1
One Shoty (łącznie) - 4 [blogi]

Jeśli chodzi o twórczość, w styczniu nowe posty zostały wywieszone zaledwie dwa razy (po dwie historie), gdyż brakowało zgłoszeń. Nadal zachęcamy do częstszego pisania, a przede wszystkim do zgłaszania nowych postów, aby zareklamować w ten sposób opowiadania :)

Oprócz tego pojawiło się pięć postów, w tym dwie dyskusje, dwie recenzje oraz wyniki ćwiczenia literackiego. To ogromna poprawa w stosunku do poprzednich miesięcy. Bardzo cieszy nas fakt, że tak żywo uczestniczyliście w każdej z dyskusji, mając jednocześnie nadzieję, że to się nie zmieni. Obiecuję częściej poruszać tematy science-fiction oraz horroru, aby nie skupiać się wyłącznie na fantasy.

Z pozostałych obietnic również udało nam się wywiązać - nowy szablon, nowe miniatury, a także nasz czynniejszy udział w życiu Baru. Czy jesteście zadowoleni z obecnej formy działalności bloga? Będziemy wdzięczne za każdą opinię lub propozycję!

Jeszcze co do statystyk - bardzo zależało nam na rozruszaniu Baru i ściągnięciu nowych czytelników. Wzrosła nieco liczba obserwatorów, jednak przede wszystkim odwiedzin. W styczniu licznik pokazał 2913 wejść! Jest to znaczna poprawa, zważywszy na to, iż w grudniu odwiedziny skończyły się na 1371 wejściach, a we wcześniejszych miesiącach nie było lepiej. To prawie półtoratysięczne przebicie. Czyli nowy program jednak działa :)


Na koniec, oczywiście, PLAN LUTOWY:

2 luty (pon) - nowe posty
5 luty (czw) - dyskusja
9 luty (pon) - nowe posty
12 luty (czw) - ćwiczenie literackie
16 luty (pon) - nowe posty
19 luty (czw) - poradnik/recenzja
23 luty (pon) - nowe posty
26 luty (czw) - dyskusja

Wprowadzamy też drobną zmianę: jeżeli w danym tygodniu nie napłyną żadne zgłoszenia nowych postów, w ich miejsce prawdopodobnie pojawi się coś innego (chyba że akuratnie zabraknie nam czasu na przygotowanie postu zastępczego).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Barmanki upominają, aby nie śmiecić (tj. nie zostawiać spamu), ponieważ ciągłe latanie z miotłą i mopem jest męczące.