18 listopada 2013

Nowe posty, listopad 2013

http://krzywe-odbicie.blogspot.com/
Krzywe odbicie (CriminalEye)

Gracja odrzuciła kartki, złapała się za pierś, po czym dała się ponieść jakiejś dziwnej ekstazie. Mirza miał wrażenie, że wcale nie mówiła do Nasayi, tylko do jakiegoś niewidzialnego bóstwa.
– Och, ciociu, ciociu! – Rzuciła się jej na szyję i zaczęła całować każdy centymetr jej twarzy. Nie zwracała nawet uwagi na gęstą ślinę, jaką nadal pluła na wszystkie strony kobieta; oddała się własnemu uniesieniu: wodziła nosem po tłustej od potu skórze ciotki, wplatała palce w jej włosy, aby za chwilę pochwycić je garściami i mocno pociągnąć w swoją stronę, tuliła się do jej obfitej piersi, aż wreszcie wbijała paznokcie w okolice jej oczu, byleby tylko utrzymać z nią kontakt wzrokowy.
Przerażona ciotka rzuciła się na nią, po czym uchwyciła zębami lewe ucho. Szarpnęła tkanką jak wygłodniały pies, jednocześnie skomląc. Gracja wrzasnęła, uderzyła Nasayę łokciem, po czym szybko się odsunęła – kobieta jednak zacisnęła zęby tak mocno, że w jej ustach został kawałek okapującego krwią mięsa.


http://smocza-melodia.blogspot.com/ 

Smoki nadleciały na obozowisko i spikowały niespodziewanie, lądując w samym środku zgrai i nie czekając, aż złodzieje się zorientują, o co chodzi zaczęły ich zabijać, niszczyć obozowisko, podpalać swoim ogniem wszystko wokół, aż zostały jedynie same popioły[...]


Krew 

Planeta Krwi
Kosmiczny prom Alaska miał niespodziewana awarię. Załoga zdecydowała się na przeprowadzenie awaryjnego lądowania, na wrogiej planecie Issaac. Rozpoczyna się walka z czasem, a kapitan Grove March wraz z dwójką oficerów, mechanikiem oraz swoją trzynastoletnią córką Kate zniknął w tajemniczych okolicznościach. Bez mechanika naprawa statku jest niemożliwa. Jake i Adam postanawiają wyruszyć z na poszukiwanie zaginionych członków załogi. Czy im się uda ocalić siebie i najbliższych? A może odnajdą w tej wyprawie coś ważniejszego?

12 komentarzy:

 1. Kiedy będzie jakaś dyskusja? Albo może recenzja książki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ...o matko, zupełnie zgłupłam, przecież ja niedawno pochłonęłam aż dwie pozycje, a niczego nie napisałam! Jak tylko obalę koło z łaciny, coś naskrobię, obiecuję ^^
   A o dyskusję to trzeba Heroinę pytać, ona to prowadzi.

   Usuń
  2. Nie szkodzi heh ;) Jeśli mowa o recenzjach chętnie poczytałabym na temat "wielki Gatsby" obejrzałam film, ale słyszałam, że jest on oparty na książce. Film po prostu rozłożył mnie na łopatki, bo był bardzo dojrzały, więc jeśli książka jest równie dobrze napisana chętnie ją przeczytam! Obecnie czytam dział Mroczna bohaterka ;)

   Usuń
  3. Myślę, że fajnie by było podyskutować o twórczości Nory Roberts. 200 książek... szacun;) Ale to taka pisarka, która nie może się obyć bez marysiuizmu;)
   Ciekawa jestem co o niej sądzicie.

   Usuń
  4. Heroinie spalił się zasilacz od laptopa i czeka, aż przyślą nowy, tymczasowo korzystając z telefonu oraz z cudzego komputera.
   Dyskusja pojawi się dopiero we wtorek, gdyż tak uzgodniły barmanki. Wyczekujcie! :)

   A tak swoją drogą, Kiszko, na Bar wrzucamy recenzje książek wyłącznie fantastycznych czy ogólnie wszystkich? Bo jeśli nie zamierzamy się ograniczać, to wrzuciłabym recenzję "Fight Clubu". Pytam, ponieważ wyżej pojawiła się wzmianka o "Wielkim Gatsbym".

   Usuń
  5. No ja właśnie myślałam, że raczej zostajemy w tematyce fantastyki, szczerze mówiąc...

   Usuń
  6. 'Przy barze fantastyki" - sama nazwa mówi, o czym macie pisać, kochane moje ;P

   Usuń
  7. Można powiedzieć, że żyję ;P Ale to jest namiastka życia sprzed 2 miesięcy, niestety ;c

   Usuń
  8. Nazwa wcale nie musi być adekwatna do 100% treści ;)

   Usuń
  9. Pewnie zrobisz, jak chcesz, acz moje stanowisko już znasz ^^

   Usuń
  10. #Rzal. Nie zrobię "jak chcę", bo jakby nie patrzył - prowadzimy Bar we dwie.

   Usuń

Barmanki upominają, aby nie śmiecić (tj. nie zostawiać spamu), ponieważ ciągłe latanie z miotłą i mopem jest męczące.